Genel Bilgiler

Kongre Tarihi ve Yeri

5-8 Ekim 2016
, Anadolu Üniversitesi, Yunusemre Kampüsü, Kongre Merkezi ve Öğrenci Merkezi, Eskişehir

Kongrenin Dili

Kongre dili Türkçe'dir.

Kayıt ve Bilgi Hizmetleri

Kayıt ve bilgi masaları, Anadolu Üniversitesi Öğrenci Merkezi fuayesinde her gün saat 08:00 - 18:30 arası açık olacaktır. Yaka kartı, katılım belgesi ve toplantı dokümanlarını kayıt masasından alabilirsiniz.

Poster Alanı

Kongreye kabul edilmiş olan poster bildiriler Anadolu Üniversitesi Öğrenci Merkezi Fuayesinde sergilenecektir. Sergi alanı tüm kongre boyunca açık olacaktır.

Yaka Kartı

Tüm katılımcı ve refakatçilerin kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, stand alanlarında, poster alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları, kongrenin sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir. Yaka kartı olmayan misafirler kongre aktivitelerine katılamayacaklardır.

Davet Mektubu

Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

Katılım Belgesi

Katılım belgeleri kongre bitiminde Anadolu Üniversitesi Öğrenci Merkezi fuayesinde bulunan ana kayıt masasından dağıtılacaktır.

Teknik Destek Birimi

Kongre boyunca dizüstü bilgisayar, projeksiyon cihazı ve standart ses sistemi bulunacaktır. Kongre programında aksaklık olmaması için konuşmacıların programdan en az 1 saat önce sunumlarını sunum kontrol masasına teslim etmeleri rica olunur.

DİLKOM ENGELLİLER ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ ENGELLİLER ENTEGRE YÜKSEKOKULU ENGELLİLER ÖĞRENCİ BİRİMİ İÇEM
• DİLKOM
• ENGELLİLER ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ
• ENGELLİLER ENTEGRE YÜKSEKOKULU
• ENGELLİLER ÖĞRENCİ BİRİMİ
• İÇEM